Telefon

02128039393

E-posta

info@breezeguzellik.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 21:00

Diode Lazer Epilasyon Cihazı A+PLUS

Diode Lazer Epilasyon Cihazı A + Plus epilasyon cihazı, elektrik, ışık ve ısı enerjisi dönüşümü sağlayarak tedavinin gerçekleşmesi için yüksek enerji ve aralıksız Diode lazer oluşumunu sağlar.

Mikro işlemci

Mikro işlemci kontrolü altında lazer güç ünitesi, lazer nodülü için ayarlanabilir sabit akım sağlayarak, lazer modülündeki yüksek enerji lazer Diode elektrik enerjisini ışığa çevirir ve aralıksız 808nm dalga boyunda lazer ışını üretir. Işık kristali aracılığı ile lazer ışını, tüyden arındırmak için dokuyu ışına tabi tutar.

Derinin 

Derinin dış katmanından geçerek tüy foliküllerinin köküne ulaşır, burada tüyü yok eder ve yenilenmesini engeller. Böylelikle kalıcı epilasyon hedefine ulaşır.

Tüm cilt tipleri

Tüm cilt tiplerine uygulanabilir ve ince tüylerde daha etkili olması, uygulamanın acısız , yüz ve kol bölgesi gibi sonuç alınamayan bölgelerde tam etkili olması cihazın en önemli özelliklerindendir.

Diode lazer

Diode lazer, Dünya’da uzun zamandır yaygın olarak kullanılan epilasyon  lazeridir. Bu lazer ışınları teknik özellikleri nedeni ile Alexandrite lazerlerden daha derine inerler. Diode lazerlerin bu özellikleri sayesinde sırt, kol ve omuz gibi derin yerleşimli kıllarda daha iyi sonuç elde edilmektedir.

×